Zaujímavosti

Korčule True HZRDUS 9X

značka TRUE

Nová rada hokejových korčúľ HZRDUS vyšla v roku 2023 vychádza zo základov pôvodnej rady TF. Vyznačuje sa zvýšenou tuhosťou škrupiny a dôkladným dizajnom, ktorý ponúka plynulú kombináciu sily, odozvy a ovládania korčule. Model 9X je skonštruovaný so stabilným jadrom z uhlíkových vlákien a s množstvom technológií, ktoré boli úspešné v rade Catalyst, vrátane “CARV”, “HydroFoam” a “Neurofit+”.

 

Technológia NEUROFIT+                                                                                                       CARV technológia

HZRDUS

Konštrukcia jadra korčule a jej tvrdosť

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X - päta

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X

Korčule TRUE HZRDUS X9 majú v porovnaní so svojími predchodcami podstatne tuhšiu škrupinu.

Začlenenie technológie “Neurofit+” vylepšuje jednodielnu konštrukciu škrupiny z uhlíkových vlákien, ktorú môžete neobmedzene tepelne tvarovať a získať tak maximálne pohodlie a presnosť na ľade.

Prepracovaný dizajn a jedinečný strih korčule by mal zvyšovať vašu obratnosť a vylepšenie chránenie v členkovej časti.

 

Vnútro korčule

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X

Vnútorná vložka s názvom “Hydrofoam” je vyrobená z klarínového mikrovlákna, ktorá má na sebe jamky, ktoré zlepšujú fixáciu päty a poskytujú bezpečné uchytenie chodidla.

Táto zdokonalená konštrukcia zaisťuje priliehavý a zároveň pohodlný pocit, čím optimalizuje vaše spojenie s korčuľou.

Jazyk

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X - jazyk

Inovatívny asymetricky tvarovaný jazyk je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil prirodzeným kontúram chodidla,  čo zaručuje lepšie prispôsobenie a väčšie pohodlie počas hry.

Holder a nože Shift max

Korčule sú vybavené holderom Shift Max od spoločnosti TRUE, známym svojou výnimočnou konštrukciou, ktorá výrazne znižuje hmotnosť o 40 gramov oproti starším modelom.

Okrem toho obsahuje technológiu “BenchChange”, ktorá hráčom poskytuje pohodlie pri rýchlej výmene nožov v prípade potreby. Túto technológiu dopĺňa nôž Shift Max skonštruovaný z odolnej nehrdzavejúcej ocele, čo ďalej zvyšuje výkonnosť a celkovú hodnotu korčule.

 

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X - holder

Chránič špičky

Chránič špičky korčule s názvom “CARVL mal premiéru v korčuliach CATALYST 9 kde sa osvedčil výborne, takže bude používaní aj pri nove sérii HZRDUS.

Tento chránič špičky sa môže pochváliť ostrejšími hranami, zjednodušenou estetikou a ľahšou konštrukciou.

Využitím týchto vylepšení ponúka korčuľa hráčom zvýšenú obratnosť a citlivosť na ľade, čím zvyšuje ich celkový výkon počas hry.

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X - špička

Hráčske korčule TRUE HZRDUS 9X