Hokejka BAUER Supreme 1S – 2018

Posledné kusy

Výrobca: Bauer
Katalógové číslo: STbau1S18
6 ľudí si práve prezerá tento produkt!

139,00 

Popis zadajte bez diakritiky a s dĺžkou maximálne 16 znakov.

Odobný odber na predajni v Liptovskom Mikuláši

Objednávky do 12:00 hod na tovar skladom

doručíme nasledujúci pracovný deň

Kompozitová hokejka Bauer Supreme 1S je najvyšším modelom rady Supreme, určená profesionálnym hráčom.
– model 2018/2019
– hokejka vyrobená z jedného dielu a tým pádom je vyváženejšia
– použitý TeXtreme materiál – ultra ľahká a pevný karbón, ľahší až o 20% ako klasický karbón. Výsledkom použitia tohto materiálu je redukovanie váhy pri dodržanej pevnosti hokejky.
– systém lepenia karbónových vrstiev ELASTech, posilňuje odolnosť hokejky, obmedzuje vznik mikro trhlín materiálu, ktoré vznikajú hlavne pri hre. Vďaka tomuto systému sa predlžuje celková životnosť hokejky.
– technológia Maximum Power Kick, použitá len pri najvyšších modeloch rady Supreme, využíva efekt tzv. „katapultu“, čo znamená že maximalizuje prenos energie od hráča do strely. Úplne nová geometria shaftu v spodnej časti hokejky (oblasť krčku).
– špeciálny grip 1S TACTILE umiestnený na spodných hranách hranatého shaftu, zlepšuje úchop a zamedzuje kĺzanie ruky pri strele

Flex 102/ 60″ (dĺžka hokejky 166 cm, po pätku 152 cm)

Buď originálny a daj si meno, číslo alebo prezývku zo šatne na svoju hokejku. Meno bude vytlačené bez diakritiky!

Strana

Pravá – pravá ruka dole

Výrobca

Uhol

92

Flex

102

Strana: Pravá - pravá ruka dole, Uhol: 92, Flex: 102,
Katalógové číslo: 002789

2 na sklade

139,00 
Bauer ponúka kompletnú hokejovú výstroj od korčulí, rukavíc, spodnej výstroje, hokejok, prilieb ale aj brankárskej výstroje, či spodnej bielizne, textilu a kolieskových korčulí. Značka Bauer je najpopulárnejšia medzi hráčmi NHL a vo svete patrí k absolútnej špičke. V roku 1927 malá obuvnícka firma v čase hospodárskej krízy hľadala nový zdroj obživy. Budúcnosť videla v oblasti korčuľovania. Rodina prišla s konceptom komplexnej korčule spojenej s nožom s mnohými vylepšeniami. Dovtedy sa chápala korčula ako oceľový nôž vlastnoručne pribitý na spodnú časť topánky. Nasledujúce polstoročie Bauer nekompromisne udáva smer v tejto oblasti.